Biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej błogosławi sztandar Izby Rolniczej – świeckie wydarzenie w masce kościelnej
Portal eKAI (14 czerwca 2026) relacjonuje uroczystości 30-lecia Lubuskiej Izby Rolniczej w Pszczewie, które odbyły się 13 czerwca w kościele pw. św. Marii Magdaleny. Biskup diecezji zielonogórsko-gorzowskiej Tadeusz Lityński odprawił Mszę świętą, poświęcił nowy sztandar Izby, wygłosił kaznodziejską mowę o rolnictwie jako powierzeniu Bożym, a także odniósł się do Ewangelii…

