Wakacyjne spotkanie misjonarzy w strukturach posoborowych – ewangelizacja bez Chrystusa
Konferencja Episkopatu Polski zapowiada w dniach 23-26 czerwaka wakacyjne spotkanie misjonarek i misjonarzy w Centrum Formacji Misyjnej w Warszawie. W programie znalazły się Msze Święte, konferencje, świadectwa oraz – w nawiązaniu do jubileuszu – refleksja nad 800-leciem śmierci św. Franciszka z Asyżu. Na pierwszy rzut oka zwykłe wydarzenie kościelne. Jednakże…


