Amerykańscy „biskupi” zatwierdzili rewizję karty ochrony dzieci — bez prawdy, bez Chrystusa, bez Kościoła
Amerykańska Konferencja „Biskupów” Katolickich (USCCB) przegłosowała w czerwcu 2026 roku zmienioną wersję Karty Ochrony Dzieci i Młodzieży (tzw. „Karta z Dallas”), pierwotnie przyjętej w 2002 roku w odpowiedzi na skandal wykorzystywania seksualnego przez duchownych. Głosowanie zakończyło się wynikiem 176 za, 22 przeciw, z sześcioma wstrzymującymi się. Rewizja wzmocnia domniemanie niewinności…




