Eucharystia neokatechumenalna w Malborku: triumf formacji czy duchowy nihilizm?
Portal eKAI (23 czerwca 2026) relacjonuje uroczystą Eucharystię na zakończenie roku ewangelizacji wspólnot Drogi Neokatechumenalnej w diecezji elbląskiej. Liturgii przewodniczył biskup elbląski Wojciech Skibicki. W wydarzeniu uczestniczyły wspólnoty z sześciu miast regionu. Artykuł podkreśla 40-lecie obecności Drogi Neokatechumenalnej na tym terenie, sięgające wiosny 1986 roku. W tekście nie brakuje słów…


