Camino opolskie: pielgrzymka bez Króla Chrystusa
Portal eKAI (22 czerwca 2026) relacjonuje zakończenie IV Diecezjalnego Camino w Opolu – pielgrzymki z udziałem „biskupa” Andrzeja Czaji, który w homilii mówił o świętości, świadectwie i jedności z Chrystusem. Artykuł przedstawia wydarzenie w sposób typowy dla tuby propagandowej posoborowego Neokościoła: ton ciepły, treści powierzchowne, a kluczowe prawdy wiary albo…



