Pielgrzymka mężczyzn do Tuleckiej Pani – kryzys męstwa bez Króla Chrystusa
Portal eKAI (21 czerwca 2026) relacjonuje XXIII Archidiecezjalną Pielgrzymkę Mężczyzn i Młodzieńców do Sanktuarium pw. Narodzenia NMP w Tulcach pod Poznaniem, której przewodniczył „abp” Zbigniew Zieliński. W homilii podjęto temat „kryzysu męstwa”, wskazano św. Józefa za wzór męskości, a pątnicy wysłuchali prelekcji o „wzorcu męskości”. Artykuł przedstawia wydarzenie jako wyraz…

