Emerytura jako triumf naturalizmu duchowego
Portal eKAI (23 czerwca 2026) relacjonuje uroczystość podziękowania ośmiu kapłanom przechodzącym na emeryturę w diecezji radomskiej. Wydarzenie miało miejsce w Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Mszy świętej przewodniczył biskup Marek Solarczyk, który zwrócił się do jubilatów, mówiąc, że służyli Bogu i Kościołowi z troską i odpowiedzialnością. Wśród odchodzących na…


