Hospicjum im. uzurpatora – bluźniercze patronat w „kościele” bez Chrystusa
Portal eKAI (22 czerwica 2026) relacjonuje finał 22. edycji programu „Pola Nadziei” – akcji charytatywnej na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, podczas której zebrano ponad 306 tys. zł. Uroczystość odbyła się w kościele NMP Królowej Polski i miała – uwaga redakcji – charakter „ekumeniczny”. Biskup pomocniczy diecezji…

