Ingres w Münster — uroczystość bez Chrystusa Króla
Portal Konferencji Episkopatu Polski informuje o uroczystym ingresie „bp.” Heinera Wilmera SCJ, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec, do katedry św. Pawła w Münster, który odbył się 21 czerwca 2026 roku. W wydarzeniu uczestniczył sekretarz generalny KEP „bp.” Marek Marczak, który przekazał list gratulacyjny od „abp.” Tadeusza Wojdy SAC. „Podniosła liturgia zgromadziła…

