Złoci jubilaci z krakowskiej prowincji franciszkanów dziękują za dar kapłaństwa
Portal eKAI informuje, że 19 czerwca 2026 roku w Kalwarii Pacławskiej k. Przemyśla czterej franciszkanie z krakowskiej prowincji – Stanisław Olbrycht z Limy (Peru), Jan Andrzej Pasiut, Franciszek Solarz z Krakowa oraz Stanisław Ziętek z Horyńca-Zdroju – obchodzili 50. rocznicę przyjęcia święceń prezbiteratu. Uroczystość odbyła się w obecności współbraci z…

