Pielgrzymka polonijna na Montmartre — piękny gest w pustce duchowej
Portal eKAI (20 czerwca 2026) relacjonuje doroczną pielgrzymkę polonijnej wspólnoty do bazyliki Sacré-Cœur na Montmartre w Paryżu, która odbyła się 19 czerwca. W wydarzeniu uczestniczyli polscy emigranci, dzieci pierwszokomunijne, poczty sztandarowe oraz chór „Gaude Mater”. Homilię wygłosił „biskup” pomocniczy archidiecezji gdańskiej Piotr Przyborek, który wskazywał na trzy cechy Serca Jezusa…

