Dzień modlitw o uświęcenie kapłanów w Rzeszowie – maryjna papka zamiast Krzyża Chrystusa
Portal eKAI (13 czerwca 2026) relacjonuje doroczny Dzień Modlitwy o Uświęcenie Kapłanów, odbyty w rzeszowskiej katedrze pod przewodnictwem biskupa Jana Wątroby. Konferencję i homilię wygłosił ks. prof. Adam Rybicki, który w swoich rozważaniach nad Niepokalanym Sercem Maryi zachęcał kapłanów do troski o czystość serca, intencji oraz roztropność w otwieraniu się…


