Muzyczna papka w sanktuarium — bez Chrystusa, bez wiary, bez Kościoła
Portal eKAI (7 czerwca 2026) relacjonuje Spotkanie Orkiestr Dętych w sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej, w którym wzięło udział trzystu muzyków z jedenastu zespołów. Wydarzenie nawiązuje do tradycji spotkań organizowanych jako „muzyczny hołd dla św. Jana Pawła II”. Centralnym punktem miała być Msza św. pod przewodnictwem kustosza sanktuarium, ks. Sławomira Homoncika…


