Msza za abp. Michalika – modlitwa w próżni apostazji
Portal KEP (Konferencja Episkopatu Polski) informuje, że 2 czerwca 2026 roku sekretarz generalny KEP bp Marek Marczak przewodniczył Mszy Świętej w intencji śp. abp. Józefa Michalika, miesiąc po jego śmierci. Liturgia odbyła się w kaplicy Sekretariatu Generalnego KEP w Warszawie. W homilii ks. prał. Jarosław Mrówczyński opisywał zmarłego jako człowieka…


