Przewodniczący KEP do biskupa nominata Grądalskiego: apostazja w przebraniu gratulacji
Konferencja Episkopatu Polski na swojej oficjalnej stronie internetowej publikuje list gratulacyjny przewodniczącego KEP, pseudo-arcybiskupa Tadeusza Wojdy, do nowo nominowanego pseudo-biskupa pomocniczego diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Wacława Grądalskiego. Tekst, opublikowany 12 czerwca 2026 roku, jest pozornie niewinnym życzliwym przekazem. Jednakże dokładna analiza jego treści, kontekstu i pominięć ujawnia głęboką duchową degenerację struktur okupujących…

