Nawrocki: w normalnym państwie byłyby dymisje
Portal Gość Niedzielny (29 maja 2026) relacjonuje wypowiedzi prezydenta Karola Nawrockiego dotyczące serii fałszywych alarmów, które sparaliżowały służby państwowe i doprowadziły do interwencji policji m.in. w domach polityków oraz w mieszkaniu matki prezydenta. Prezydent wezwał do dymisji ministra sprawiedliwości i ministra spraw wewnętrznych, mówiąc o „głębokiej politycznej i rządowej niekompetencji”….








