Polscy lekarze ratują życie w Kamerunie, ale czy misja bez Chrystusa ma sens?
Portal Opoka (13 maja 2026) informuje o kolejnej misji medycznej polskich lekarzy w Kamerunie, zorganizowanej przez Fundację Redemptoris Missio. Zespół specjalistów – anestezjolog, pielęgniarka i dwóch chirurgów – udaje się do misyjnego ośrodka zdrowia w Esseng, gdzie przez trzy tygodnie będzie operować pacjentów, dla których ich przyjazd oznacza jedyną szansę…










