Gubernator Hochul i jej „pozytywne” zakazy – czyli jak sekta posoborowego humanitaryzmu zastępuje wychowanie
Portal Gość Niedzielny (2 czerwca 2026) relacjonuje z dumą decyzję nowojorskiej gubernator Kathy Hochul o zakazie używania smartfonów w szkołach, przedstawiając ją jako sukces pedagogiczny: lepsze zachowanie, większe zaangażowanie, spadek nękania. Artykuł cytuje zachwyconą gubernator, która oświadcza, że dzieci „zachowują się znowu jak dzieci”, a nowojorskie władze otwierają się na…









