Kongres eucharystyczny w Ełku – Eucharystia bez Chrystusa Króla
Portal eKAI (4 czerwca 2026) relacjonuje zakończenie Kongresu Eucharystycznego Diecezji Ełckiej, którego uroczystości odbyły się na placu św. Jana Pawła II w Ełku pod przewodniczem kardynała Gerharda Ludwiga Müllera. W wydarzeniu udział wzięli biskupi ełccy, nuncjusz apostolski w Iraku, przedstawiciele wojsk NATO oraz władze samorządowe. Homilie skupiały się na Eucharystii…




