Święcenia w katedrze łódzkiej – liturgia piękna, ale czy piękna od strony prawdziwej?
Portal eKAI (13 czerwca 2026) relacjonuje uroczystość udzielenia sakramentu święceń siedmiu diakonom archidiecezji łódzkiej, która odbyła się w sobotę 13 czerwca br. w katedrze św. Stanisława Kostki w Łodzi. Liturgii przewodniczył kardynał Konrad Krajewski, a towarzyszyli mu arcybiskup senior Władysław Ziółek oraz biskupi: Ireneusz Pękalski, Marek Marczak, Piotr Kleszcz i…



