Samotność w połowie drogi: duszpasterstwo seniorów w narracji sekty posoborowej
Portal eKAI (23 czerwca 2026) relacjonuje wizytę biskupa Krzysztofa Włodarczyka w Parafialnym Klubie Seniora przy wspólnocie św. Marka Ewangelisty w Bydgoszczy. Czytelnik dowiaduje się, że ordynariusz spotkał się z członkami klubu, mówił o samotności osób starszych, potrzebie relacji i obecności, a także o działalności duszpasterza seniorów, Parafialnych Zespołów Caritas oraz…




