Sanktuarium w Oslo – modlitwa za prześladowanych bez Chrystusa, który jedynie może ich wybaczyć
Portal Opoka (23 czerwca 2026) informuje o zainaugurowaniu w Oslo sanktuarium Maryi, Matki Prześladowanych Chrześcijan. Inicjatywa, zapoczątkowana przez biskupa Frederika Hansena i ks. Benedicta Kiely’ego, ma na celu modlitwę za cierpiącymi oraz „zwiększanie świadomości” na temat ich sytuacji. Centralnym elementem jest ikona Maryi z napisem w języku aramejskim. Wydarzenie to,…





