Apostolstwo Dobrej Śmierci w Górce Klasztornej – bezkrwawe „Eucharystii” zamiast Ofiary Chrystusa
Portal eKAI (13 czerwca 2026) relacjonuje doroczny dzień skupienia Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci w Górce Klasztornej, w którym uczestniczyło ponad 300 osób. Artykuł opisuje program obejmujący „Mszę Świętą”, modlitwę różańcową, adorację, sakrament pokuty, Drogę Krzyżową oraz Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Homilii przewodniczył ks. Andrzej Tron MSF, który mówił…


