Głos z ambony czy z sekty? Homilia bp. Ważnego na Jasnej Górze pod lupą sedewakantystyczną
Artykuł portalu eKAI (22 czerwca 2026) relacjonuje homilię biskupa Artura Ważnego wygłoszoną podczas diecezjalnego dziękczynienia na Jasnej Górze. Biskup wzywa do rezygnacji z „niszczącymi sądami”, budowania relacji opartych na przebaczeniu i naśladowania miary Maryi z Kany Galilejskiej. Tekst odwołuje się do Ewangelii o belce i drzazdze w oku, przestrzega przed…


