Gratulacje z Watykanu: braterska jedność z biskupem sekty posoborowej w Niemczech
Portal eKAI (21 czerwca 2026) informuje, że przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, abp Tadeusz Wojda SAC, złożył list gratulacyjny „bp.” Heinerowi Wilmerowi SCJ, przewodniczącemu Konferencji Episkopatu Niemiec, z okazji ingresu do Katedry w Münster. W liście tym Wojda życzy „obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego”, wzywa do „wierności Ewangelii” i…


