Ekumeniczne spotkanie w domu biskupów łódzkich — stół łączy, ale wbrew Chrystusowi
Portal eKAI (17 czerwca 2026) relacjonuje ekumeniczne spotkanie duchownych różnych wyznań, które odbyło się w domu biskupów łódzkich. Inicjatorem wydarzenia był kardynał Konrad Krajewski, który zaprosił przedstawicieli Kościoła Ewangelicko-Augsburskiego, Ewangelicko-Reformowanego, Starokatolickiego Mariawitów, Ewangelicko-Metodystycznego, Polskokatolickiego, Prawosławnego oraz Baptystów. Spotkanie miało charakter towarzyski – wspólny obiad i wymiana poglądów na temat współpracy…



